خدمات

کلینیک قلب و عروق و خدمات مربوط به آن امروزه یکی از اقدامات مورد نیاز در تمام جوامع است. ویژگی‌های زندگی مدرن و شرایطی که از لحاظ تحرک و رژیم های غذایی برای افراد پدید آمده، باعث شده است که درصد ابتلا به بیماری‌های مربوط به قلب و عروق در بین افراد بالا برود و نیاز هر روزه به خدمات کلینیک‌های قلبی و عروقی نیز افزایش پیدا کند. کلینیک آریتمی قلب دلتا نیز یکی از مراکزی است که با توجه به بروز اختلالات آریتمی قلب در جامعه ما در حال خدمات‌دهی در این حوزه است. دکتر علی کاظمی سعید به همراه پزشکان متخصص در زمینه قلب و عروق این کلینیک را در بیمارستان لاله در شهر تهران راه‌اندازی کرده و هدف خود را نیز تشخیص و درمان تخصصی موارد مربوط به اختلالات آریتمی گذاشته‌اند.

ما در کلینیک آریتمی قلب دلتا خدمات خود را در دو بخش به مراجعه‌کنندگان محترم عرضه می‌کنیم و این دو حوزه شامل خدمات مربوط به کت لب و خدمات کلینیکی می‌شود. خدمات کلینیکی دلتا دربرگیرنده مواردی مثل نوار قلب، تست تیلت، تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، سیگنال متوسط، آنالیز پیس میکر و آی‌سی‌دی، اسکرین ژنتیک و هولتر ریتم و فشار خون است.

دیگر خدمتی که مجموعه کلینیک آریتمی قلبی دلتا به مراجعه‌کنندگان خود ارائه می‌دهد در حوزه خدمات کت لب دسته‌بندی می‌شود. نصب آی‌سی‌دی، پیس میکر، ابلیشن و از بین بردن آریتمی، کرایوابلیشن و کرایو بالون، نقشه‌برداری الکتریکی، نقشه‌برداری سه‌بعدی الکتریکی، تست‌های تشخیص و تحریکی و ایجاد انسداد مکانیکی گوشک می‌شود.

هر کدام از موارد ذکر شده در بخش‌های مختلف خدمات کلینیکی یا خدمات کت لب به وسیله پزشک متخصص و همکاران مجرب انجام شده و با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود سعی می‌کنیم که بهترین خدمات‌دهی را به مراجعه‌کنندگان کلینیک آریتمی قلب دلتا داشته باشیم. برای استفاده از خدمات ما در بخش‌های خدمات کلینیکی و خدمات کت لب می‌توانید از قسمت نوبت‌دهی اینترنتی همین وب‌سایت اقدام کرده و بنا به موردی که مد نظر دارید وقت ویزیت را رزرو کنید.

خدمات کت لب

خدمات کلینیک

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «کلینیک دلتا» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو